Dodávky profesionálních radiostanic pro nejrůznější oblasti použití

Nabízíme komplexní řešení rádiové komunikace ve Vaší společnosti

Hledáte autorizovaného dealera radiostanic MOTOROLA? Obraťte se na nás. Kontaktujte nás a staňte se dalším spokojeným zákazníkem. Sídlíme v Praze.

Firma MOBILNET z Prahy 6 zajišťuje prodej a servis prof. radiostanic MOTOROLA, nízkoztrátových koaxiálních kabelů a konektorů, provádíme montáže a servis telekomunikačních zařízení.

Jaromír Klimosz - Mobilnet
Plojharova 1892/7
16200 Praha 6 - Břevnov
Tel.: +420 602744671

mobilnet@seznam.cz
mobilnet@volny.cz


Obchodní  a montážní činnost:


  • - Dodávky profesionálních radiostanic MOTOROLA pro nejrůznější oblasti použití ( stavebnictví, výroba, služby, logistika, bezpečnostní agentury, apod.). Z rozsáhlé nabídky radiostanic a příslušenství je možné vybrat optimální konfiguraci dle požadavků zákazníka. Všechny radiostanice mají homologaci platnou v České republice, jsou dodávány v originálním balení s českým návodem, mají roční záruku na výměnu zboží a zajištěný pozáruční servis. Ceník radiostanic MOTOROLA je k dispozici v sekci ceníky.
  • - Zapůjčení přenosných radiostanic MOTOROLA DP1400 naladěných na kmitočty podle Všeobecného oprávnění ČTÚ v pásmu UHF.
  • - Měření všech druhů akumulátorů pro radiostanice MOTOROLA řady Commercial Portable a Professional Portable vlastním analyzátorem baterií.
  • - Dodávky nízkoztrátových koaxiálních kabelů BELDEN H 2000 Flex, ECOFLEX, RG 213, RG 58 a dalších a originálních koaxiálních konektorů přímo od výrobce ze SRN a USA.
  • - Montáže základnových antén, mikrovlnných směrových spojů, PTV, EZS, EPS, profesionální audio a video techniky, opravy speciální přijímací a vysílací techniky.
  • - Jako svou hlavní činnost může nabídnout spolupracující odborná firma dodávky a montáže DVB-T a SAT techniky, rekonstrukce STA a montáže ITV na klíč.

  • Ve spolupráci s další firmou zajistíme prodej a montáž moderní a vysoce úsporné LED osvětlovací techniky z vlastního dovozu a to jak pro interiéry, tak i venkovní osvětlení vhodné pro komunikace, parkovací plochy a podobně. Tato společnost nabízí rovněž širokou škálu služeb pro nejrůznější společenské akce, kde má dlouhodobé zkušenosti a vynikající reference. T


QOP.CZ

VYTVOŘENO SPOLEČNOSTÍ QOP COMPUTERS